logo

استارتاپ استودیو فَـکتـودیـو

هم‌بنیانگذارانی دست‌اندر کار برای ساخت ایده‌های شما...!

فَـکتـودیـو شبکه‌ای جهانی از کارآفرینان بوده که دست در دست متخصصان و بنیانگذاران در سبکی ناب از استودیوهای استارتاپی دست به خلق کسب و کارهای دنیای فردایمان می‌زند. ما در این کارخانۀ استارتاپی برای گسترش کسب و کارها به شرکت‌های مستقل تیم هایی حرفه‌ای را پرورش می‌دهیم. توانایی های ما در کنار خلاقیت شما سرمایه جهان فرداست.

توانایی های ما در کنار خلاقیت شما سرمایه جهان فرداست...!

برنامه ای برای هکرهای مهندس و برنامه نویس

هکرهای عزیز COMMANDS رو همینجا وارد کنید، ( از کلمات EN استفاده کنید. )

ما مهندسانی با استعداد را استخدام می‌کنیم و تمامی منابع و پشتیبانی‌هایی را که نیاز دارند را در اختیارشان قرار می‌دهیم، سپس آنها را برای انجام کارهای عالی دراستارتاپ‌ها رها می‌کنیم. توسعه کمینه محصول پذیرفتنی (MVP)، راه اندازی، اندازه‌گیری و تکرار را تا زمان دست یابی به ارزش پیشنهادی یکتا ،تناسب محصول با بازار و کشش با بالاترین استانداردهای بین المللی ادامه می‌دهیم. استارتاپ‌های ما از یک تیم اختصاصی و آزمایش شده از هکرهای توسعه دهند که از وب سایت ها، اندروید و برنامه های iOS مراقبت می کنند بهره مند می شوند.
تیم فناوری اطلاعات ما بین ایران، دانمارک و کانادا تقسیم شده است و متدولوژی SCRUM را برای ارائه مؤثر به کار می گیرد. فن آوری های مدرن
تحویل محصولات مقیاس پذیر به معنای استفاده از بهترین تکنولوژی ها با کلاس جهانی است. مهندسان با استعداد ما همیشه در بالاترین رتبه از برترین فن‌آوری‌های پایدار و بالغ هستند.

هکرهای ما