logo

استارتاپ استودیو فَـکتـودیـو

هم‌بنیانگذارانی دست‌اندر کار برای ساخت ایده‌های شما...!

فَـکتـودیـو شبکه‌ای جهانی از کارآفرینان بوده که دست در دست متخصصان و بنیانگذاران در سبکی ناب از استودیوهای استارتاپی دست به خلق کسب و کارهای دنیای فردایمان می‌زند. ما در این کارخانۀ استارتاپی برای گسترش کسب و کارها به شرکت‌های مستقل تیم هایی حرفه‌ای را پرورش می‌دهیم. توانایی های ما در کنار خلاقیت شما سرمایه جهان فرداست.

توانایی های ما در کنار خلاقیت شما سرمایه جهان فرداست...!

زمان ساختن آیندۀ کاری نوآورانه، از همین الان شروع شده

صاحبان بلند‌پروازانه‌ترین استارتاپ‌ها، همواره به دنبال ناب‌ترین مسیر برای پیشبرد اهداف خود و پرورش هر چه بهتر ایده‌هایشان به سوی چشم انداز‌هایی ارزشمند با مقیاس جهانی بوده‌اند.

فرهنگ ما

خدمات ما به استارتاپ‌ها

کارخانه‌ی استارتاپ‌های فَـکتـودیـو با از سر راه برداشتن موانع، به استارتاپ‌هایی که در مرحله‌ی نخست و یا بذر خود به سر می‌برند، کمک کرده تا از بروز مشکلات رایج جلوگیری کند.
ما با استفاده از تخصص فنی و رویکرد توسعه چابک خود ، کارآفرینان را قادر می‌سازیم تا زودتر از آنچه ممکن است به مرحله کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) و یا نمونه اولیه محصول، بر اساس اصول استارتاپ ناب دست یابند.

فَـکتـودیـو گیگافَکتوری، کارخانۀ استارتاپ‌های ایران

فَـکتـودیـو گیگافَکتوری، کارخانۀ استارتاپ‌های ایران بوده، که با رویکردی همه جانبه پیشگام در پیاده‌سازی دستورالعملی بومی شده، جهت رشد استارتاپ‌ها تا شرکت‌هایی مستقل جهانی می‌باشد.
ما هم‌بنیانگذارانی هستیم که دست در دست کارآفرینان ساخت و سازهای جسورانه‌ای خلق می‌کنیم؛ در کنار بررسی ایده‌ها، دستورالعملی متفاوت‌تر از همیشه را که ویژه‌ی فرآیند اجرایی استارتاپ‌ها است در اختیارشان قرار می‌دهیم.

مشاهده این دستورالعمل

کاری که می‌کنیم

ما با بهره‌مندی از سرمایه انسانی و مالی، که تنها بخشی از گنجینۀ گسترده کارخانه فَـکتـودیـو بوده، همپای کارآفرینان امروز و فردا فعالیت می‌کنیم تا شرکت‌هایی مستقل را از دل چندین استارتاپ متفاوت بیرون بیاوریم.

ما با نهایت جسارت، با تمرکز بر ایجاد کسب و کارهای پایدار دست به دست توانمند و خلاق بنیانگذاران داده تا با تقسیم فشار ناشی از تصمیمات حیاتی و هم‌چنین میان‌بر زدن فرایند ساخت و ساز که زمان زیادی را در بر میگیرد، محصولی نوآورانه آفریده تا دنیا را با طلوع افق‌هایی نو دگرگون سازیم. ما با بهره‌گیری از مدل و دستورالعملی متفاوت‌تر از همیشه در اکوسیستم استارتاپی ایران توانایی بومی سازی خود را به نمایش نوآفرینان و قدرتمندان کارآفرینی سراسر جهان درمی‌آوریم.

زیر ساخت ویژه در فرهنگ کار‌آفرینی با پویایی پیوسته در سطوح متنوع

 پرورش سرمایه انسانیِ نو‌آور، جسور و متخصص در جامعه کار‌آفرینان طی ۶ ماه در پرورشگاه فَـکت‌لَـب

  راه‌اندازی چندین استارتاپ به صورت موازی و ساخت کسب و کارهای جسور طی ۱۸ الی ۲۴ ماه

  رشد استارتاپ‌ها در مسیر گسترش آن‌ها به شرکت‌های مستقل جهانی طی ۳ سال و چرخش به خارج  (اسپین‌آف)

idea

 خلق تیم‌های حرفه‌ای برای ساخت و ارائه‌ محصولات و خدمات مطلوب به سازمان‌ها و شرکت‌ها

ناب بودن را با ما شروع کنید.

 پلتفرمی با زیرساخت اشتراکی

بیایید از یک پلتفرم ساده شروع کنیم. (در بستر وب،IOS،Android)

مربیگری و منتورینگ

مدیریت محصول، رویکرد استارتاپ ناب، کشف مشتری و راه‌اندازی

 کمینه محصول پذیرفتنی

اگر آماده‌اید، بیایید تا ساخت اولین MVP را شروع کنیم.

ساخت، توسعه، گسترش

ما خدمات ساخت نمونه اولیه محصول را ارائه می‌دهیم و طی یک ماه برنامه در دست شماست تا ایده خود را در سریع ترین زمان آزمایش کنید. اگر بازخورد مثبتی از نمونه اولیه داشتید، اولین MVP (کمینه محصول پذیرفتنی) را تا ۶ ماه کنار یکدیگر در استدیو می‌سازیم.

اشتباه نکنید ما اینجا دستان خود را خاکی می‌کنیم

اشتباه نکنید اینجا هیچ برجی از جنس عاج فیل یا قصری پر از ظواهر و تجملات نیست، هر آنچه هست ساختۀ دستان ماست. ما دستانمان را برای ساختن تحول‌ساز ترین محصولات دنیای فردا همراه با شما خاکی می‌کنیم.

ساختن تنها دلیل وجود ماست ، ما بیشتر اهل عملیم تا حرف های بی انتها

لطفاً توجه کنید، کار ما تنها در حوزه مشاوره و مربیگری نیست، ما در استدیو دست اندر کار فرآیند ساخت ، توسعه و بهبود استارتاپ ها هستیم، اینجا کارخانه استارتاپ هاست. جامعه کارآفرینان ما برای مشاوره یا راهنمایی شما در این‌جا جمع نشده‌اند، آنها دستی در انجام کارها دارند.

آیا پتانسیل بنیانگذاری و کار‌آفرینی در شما وجود دارد؟

در رویکردی ناب از فرآیند ساخت شرکت‌ها، به ما بپیوندید.